EFS-kyrkans personal

Karin Lindmark, präst. Tel. 070-627 41 93, karin.lindmark@efskyrkan.nu

Johan Lundgren, ungdomspräst. Tel. 073-727 07 09, johan@efskyrkan.nu

 

Kan vara en bild av 1 person och ler

Evelina Rydin, vik ungdomskonsulent. Tel. 0910-787954, evelina@efskyrkan.nu

 

Jessica Holmgren, lokalvårdare, jessica@efskyrkan.nu

 

 

Adrian Bohlin, vik körledare för United. 070-608 44 35
adrian@efskyrkan.nu

 

Hanna Olofsson, körledare för U-nited.
070-522 30 29           (telefon och sms)   Tjänstledig 

 

Johannes Bergner, ungdomskonsulent. (Tjänstledig)Tfn 076-833 91 91,  johannes.bergner@svenskakyrkan.se