Välkommen till vår nya hemsida

EFS-huset

Nu har vi äntligen tagit steget och skapat en ny webbsida. Här kommer du att kunna följa det mesta som händer på EFS i Skellefteå. Och det blir lätt att se om nåt nytt har hänt, allt det senaste presenteras nämligen längst upp på denna sida.

Du kan också tycka till om det som händer! Till varje inlägg kan du som läsare kommentera (klicka på pratbubblan här ovan). Gör gärna det, men tänk på att alla kommer att kunna läsa dina kommentarer).

Vill du skicka en fråga mer privat, så hittar du alla adresser du behöver under fliken ”Kontakt”

1 tanke kring ”Välkommen till vår nya hemsida

  1. Vad bra nya hemsidan blev! Bloggformatet ligger helt rätt i tiden och med den enkla administrationen kommer det att innebära att sidan ständigt blir uppdaterad och levande! Det är otroligt viktigt. En levande sida återkommer besökarna till!

Kommentarer är stängda.